Hlavní strana | Napište nám

THERMOSTEEL EURO

Ocelová izolovaná průmyslová vrata.
Jsou vyráběna včetně hardwaru v Evropě a splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Vynikající izolační vlastnosti, pevnost, kvalita, střízlivý lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena, to jsou hlavní přednosti tohoto typu vrat. V případě nutné potřeby je vrata možné dodat do několika dnů po celém území ČR.
NASSAU

Nová generace průmyslových vrat.
Průmyslová vrata Nassau jsou prvotřídní kombinací nové výrobní technologie a funkčního provedení. Díky vyšším sekcím mají vrata v průměru vždy o 1 sekci méně, než je na obvyklé, což znamená méně spojů a tím lepší izolační vlastnosti. Přerušený tepelný most a propracované těsnění má za výsledek perfektní izolaci nejen tepelnou, ale i protihlukovou a vrata jsou navíc velmi odolná proti povětrnostním vlivům.
NERGECO

Rychloběžná vrata.
Zaujímají přední místo v Evropě v kategorii těchto typů vrat. V nabídce jsou dva základní modely – venkovní skládací vrata a rolovací vrata vnitřní. Využití naleznou především v provozech, kde je kromě velmi silné frekvence pohybu nutné rovněž zabezpečit účinnou ochranu pracovního prostředí před chladem, průvanem, prachem, hlukem a při požadavcích na oddělení výroby v „čistých provozech“. Rychloběžná vrata Vám šetří energii.
   
© 2006 StavCentral s.r.o.
Webdesign: netlogix.cz