Hlavní strana | Napište nám

OCELOVÁ VRATA (neizolovaná)

Špičková technologie a moderní design.

Nejširší sortiment od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech. Povrchová úprava vrat se strukturou dřeva. Kompaktní sendvičové sekce s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. V nabídce rovněž výjimečný obdélníkový design kazety – odlište se od svých sousedů!
OCELOVÁ VRATA (izolovaná)

Spolehlivé řešení a estetický vzhled.
Polyuretanem izolovaná vrata s oboustranným ocelovým pláštěm, vyplněná 40mm silnou izolací. Dodávají se v kazetovém, pásovém a hladkém provedení, ve standardní bílé. Na vyžádání je však možný libovolný nátěr RAL a rovněž věrná imitace dřeva – nátěr woodline. Těsnění je zabezpečeno ze všech stran černou těsnící lištou.
IMITACE DŘEVA

Ocelová vrata s přírodní krásou dřeva.
Reagují na současnou stále rostoucí poptávku po materiálech imitujících dřevo. Imitace dubu v odstínech (světlý, tmavý a rustik) je dosaženo nanesením polyetylenové fólie již při výrobě ocelového pláště vrat na jeho povrch. Takto vznikne mnohem odolnější povrchová úprava. Odstín vrat je možné vhodně kombinovat s okny, neboť při jejich výrobě se používá obdobná technologie.
KOMPOZIT DŘEVA

Pevnost oceli a přírodní krásoa dřeva. Unikátní technologie – kombinace výhod dřevěných a ocelových vrat. Jedinečný model dodávaný na našem trhu. Těsnění je zabezpečeno ze všech stran černou těsnící lištou. Vrata mohou být namořena do odstínu vchodových dveří, okenních rámů nebo přizpůsobena fasádě domu. Finální nátěr si může zákazník zabezpečit sám nebo povrchovou úpravu dodá na základě vzorku dřeva dodavatel.
   
© 2006 StavCentral s.r.o.
Webdesign: netlogix.cz