Hlavní strana | Napište nám
 
Jsme firma, která si klade za úkol pomoci vyřešit stavebníkům problém s vraty jak garážovými, tak průmyslovými. Nabízíme najširší sortiment vrat od všech velkých výrobců. Např OLYMPS DOOR, HORMANN, ALULUX, VERTEX a další.

Poskytneme zákazníkovi to nejoptimálnější řešení. Od nás nikdo neuslyší - NEJDE TO. Dodáváme také pohony vjezdových bran a závory. Zajistíme barvená vrata podle dodaného vzorku. Doba montáže je již od tří pracovních dnů od uzavření smlouvy.

Provozovatel:
StavCentral, s.r.o. Dubno 36, Příbram, PSČ 261 01, IČ: 27134229, DIČ: CZ27134229, telefon: 602 136 523


Ochrana osobních dat
Firma StavCentral, s.r.o. prohlašuje a zavazuje se k tomu, že:
- nebude svěřená osobní data prodávat či poskytovat jakékoli třetí straně bez souhlasu vlastníka těchto dat
- nepoužije svěřená osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s nabídkou obchodu, bez souhlasu vlastníka těchto dat
- na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymaže ze své databáze

Potvrzení objednávky:
Provozovatel po obdržení objednávky provede kontrolu zboží a potvrdí objednavateli objednávku, čas, místo a datum doručení, "je -li zboží na skladě. Pokud došlo k vyprodání zásob, zjistí provozovatel nejbližší možný termín dodání a domluví ho s odběratelem. Veškeré akce trvají do odvolání, nebo do vyprodání zásob. Pokud došlo k vyprodání zboží v akci, a akce končí, provozovatel to oznámí objednavateli, objednávka na zboží v akci za akční ceny se ruší.

Pracovní doba: Pondělí – Pátek 7,00 – 16,00
 
   
© 2006 StavCentral s.r.o.
Webdesign: netlogix.cz