Hlavní strana | Napište nám

SIGNO

Elektromechanická závora určená pro soukromá,
veřejná a firemní parkoviště.

Výkonná a rychlá: elektromechanický 24 Vdc pohon s příkonem 300 W a s maximálním kroutícím momentem 250 Nm. Úplné otevření (90°) dosáhne: za 1,8s (Signo3), za 3s (Signo4), za 6s (Signo6). Modely s napájením 230 Vac nebo 110 Vac.

Důmyslná: volba MASTER/SLAVE automaticky sladí dvě proti sobě postavené závory. To znamená, že je možné zautomatizovat vstupy max. na 8 a 12m ( pro Signo4 a Signo6 jednotlivě). Inteligentní: pohyb se automaticky obrátí (změní), když rameno narazí na překážku. Software automaticky zasáhne, aby napravil jakoukoliv případnou nerovnováhu spojenou s odchylkami podnebí nebo při nedostatečné údržbě.

Bezpečná: možnost zpomalení a zrychlení při každém otevření a zavření na začátku i na konci úkonu.
Pohodlná: oddělený prostor pro elektroniku a mechaniku umožňuje snadný přístup k řídící jednotce, která je umístěná pod horním výměnným krytem skříňky. Čelní strana umožňuje přístup jen k mechanickým částem.
Dokonalá, dobře vyvinutá řídící jednotka: inovovaná řídící jednotka využívá rotační sílu, rychlost a zpomalení řídícího systému. Díky NICE kódovací technologii není potřebné nastavovat koncové spínače, které jsou uložené stisknutím jednoho tlačítka.

   
© 2006 StavCentral s.r.o.
Webdesign: netlogix.cz